В Україні вперше відкрили бетонну дорогу

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гарантія на покриття автошляху 28 років.

В Україні вперше побудували бетонну дорогу. Частиною нового автошляху в Полтавській області вже пустили автомобілі.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Перша ділянка бетонної дороги в Україні відкрита для руху транспорту! Збудовано за найсучаснішими технологіями, гарантія - 28 років! Вперше в Україні!" - написав міністр.

Щойно відкрили рух по одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги в Кобеляцькому районі! Поки що дозволили рух по 1.7 км по правому проїзду автодороги Н-31 #Дніпро_Решетилівка. Першим проїхав чорний Мерседес! Як думаєте, це добрий знак ? ))

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Полтавській області - офіційна сторінка Вівторок, 9 квітня 2019 р.

Служба автомобільних доріг на Полтавщині своєю чергою повідомила, що рух відкрили на одній з ділянок збудованої цементобетонної дороги в Кобеляцькому районі. Поки що дозволили їхати по правому проїзду автодороги Н-31 Дніпро - Решетилівка на ділянці протяжністю 1,7 км.

Зазначається, що на реалізацію державного інвестиційного проекту з покращення стану автодороги Н-31 Дніпро - Царичанка - Кобеляки - Решетилівка впродовж останніх двох років спрямовано рекордний обсяг коштів: у 2017 році - 252 млн грн, у 2018 - 1 млрд 41 млн 955 тис. грн, у 2019 році планується профінансувати 800 млн грн.

Щодоби цією дорогою курсують до 15 тис. транспортних засобів. Її побудовано у 60-х роках минулого століття, і за весь час вона жодного разу масштабно не ремонтувалася.

"Товщина дорожнього одягу бетонки разом з ущільненим та стабілізованим грунтом – майже 1,5 м. Верхній шар (важкий бетон) – 26 см. На повздовжніх і поперечних швах важкого бетону на глибині 13 см укладають армувальні елементи - закладні штирі. Вони не дають бетонним плитам зсуватися після нарізки швів", – зазначили в САД Полтавської області.

Нагадаємо, що в Україні запустили портал для моніторингу витрат на дороги. Сайт показує дорожню статистику у зручних графіках, аналітиках та таблицях.

ВідеоВідстежувати будівництво та ремонт українських доріг відтепер можна в режимі онлайн

Портал моніторингу дозволяє дізнатися про тендери, фінансування та саме виконання дорожніх робіт. Розробники сайту переконують – в Україні немає безкоштовних доріг. На їх утримання з кожного літра бензину водії сплачують близько 6 гривень у вигляді акцизу. А тому українці мають право знати, хто і як витрачає гроші з дорожнього фонду.  

Відстежувати будівництво та ремонт українських доріг відтепер можна в режимі онлайн

Залиште свій коментар

Вибір редакції