Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Україні встановили рекорд з розмитнення вживаних авто

Первинну реєстрацію пройшло більше старих авто, ніж нових.

За серпень 2018 року в Україні первинну реєстрацію пройшли 17,6 тисячі автомобілів. З них 7,3 тисячі були новими, а 10,3 тисячі – вживаними.

Така кількість первинних реєстрацій старих автомобілів стала новим рекордом для національного ринку, пише "Укравтопром".

Найпопулярнішою маркою серед вживаних автомобілів став Volkswagen – 1544 одиниці. Це на 65% більше торішнього серпневого результату.

Друге місце посідає Renault, який до того ж не перший місяць лідирує серед нових авто, куплених українцями. У серпні зареєстрували 1344 старих автомобілі. Це на 47% більше, ніж роком раніше.

Третій результат у Skoda – 1002 авто з пробігом. Попит на них за рік зріс на 64%.

Ford зайняв четверту сходинку. Машини з пробігом цієї марки вибрали 717 українців або втричі більше ніж у серпні 2017 року.

Замикає п'ятірку лідерів первинного ринку легкових автомобілів з пробігом Nissan з результатом 602 машини за місяць.

Всього від початку 2018 року українські номери отримали 61,9 тис. легкових авто, що були в експлуатації в інших країнах, що на 86% більше ніж за аналогічний період минулого року, а їх частка на первинному ринку склала вже 63 відсотки.

Нагадаємо, що з'явився рейтинг комерційних марок авто, які "підняли" авторинок у серпні. Ряд автовиробників поліпшили свої продажі в Україні.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції