В Україні за підсумками вересня зареєстрована рекордна кількість нових електромобілів: які моделі обирали

В Україні за підсумками вересня зареєстрована рекордна кількість нових електромобілів: які моделі обирали

Associated Press

Сегмент "зеленого " транспорту розширюється.

В Україні за підсумками вересня встановлена рекордна кількість реєстрацій електромобілів.

Так, за інформацією "Укравтопром", свої перші реєстраційні номери в Україні отримали 145 нових та 748 вживаних автомобілів на акумуляторних джерелах живлення (BEV). Зазначається, що порівняно з торішнім показником вересневий попит на нові електромобілі зріс у два з половиною рази, а на машини з пробігом – на 18 відсотків.

Найпопулярнішим електрокаром серед нових авто став Nissan Leaf. У вересні українську реєстрацію отримали 28 нових автомобілів цієї моделі. Другий результат продемонстрував Hyundai Ioniq12 реєстрації. Третім за популярністю став електричний Nissan Sylphy, за цей електромобіль своїми гаманцями проголосували 11 покупців.

electrive.com

На четвертому місці одразу два автомобілі: JAC iEVS4 та Poprsche Taycan, в заліку яких по 10 реєстрацій. Замикають топ-5 вересневого ринку нових електромобілів також дві моделі: BMW i3 та Mercedes-Benz EQC, в активі кожної по 9 реєстрацій.

Найпопулярнішим електромобілем з пробігом, своєю чергою, залишається Nissan Leaf. У вересні 174 вживаних авто цієї моделі поповнили український автопарк.

На другому місці Tesla Model 395 реєстрацій. Третє місце у Renault ZOE – 48 реєстрацій. Четвертим за популярністю став Volkswagen е-Golf39. Також у п’ятірку лідерів потрапив Chevrolet Bolt, за місяць 37 вживаних електромобілів цієї моделі отримали свої перші українські номери.

AutoCar

Усього за дев’ять місяців з початку року першу реєстрацію в Україні пройшли майже 6,1 тисячі одиниць автотранспортних засобів на акумуляторних джерелах живлення, що на 7% більше, ніж за аналогічний період 2020 року. Частка уживаної техніки в цій кількості склала 88%, проти 92% роком раніше.

Читайте також:

Наступна публікація