До України не можна буде заїхати на автомобілі з придністровськими номерами

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
До України не можна буде заїхати на автомобілі з придністровськими номерами

Вікіпедія

Обмеження почне діяти з 1 вересня.

З 1 вересня до України буде заборонений в'їзд на автомобілях із Придністровського регіону Молдови, які не мають номерних знаків узгодженого чи нейтрального зразка.

Про це повідомили у Державній прикордонній службі України.

"До участі у міжнародному русі допускатимуться виключно ті транспортні засоби із Придністровського регіону Республіки Молдова, які матимуть реєстраційні номерні знаки узгодженого зразка та т.зв. нейтральні номери, разом з іншими транспортними засобами, зареєстрованими згідно із законодавством Республіки Молдова", – повідомили у службі.

Там зазначили, що авто з іншими номерними знаками не зможуть в'їжджати в Україну та перетинати територію країни транзитом. Порядок відмови у пропуску цих авто уточнений з підрозділами Державної митної служби, а з Національною поліцією – порядок дій у разі їх виявлення.

"Також відмітимо, що порядок здійснення обліку, реєстрації та декларування транспортних засобів, що переміщуються через державний кордон, регулюється митним законодавством України", – наголосили у ДПСУ.

Нагадаємо, що Україна мала заборонити в'їзд авто з придністровськими номерами ще в квітні 2020 року. Про обмеження з 1 вересня цього року повідомив посол України в Молдові Марко Шевченко.

Наступна публікація