В уряді показали, які дороги відремонтують 2020 року. Мапа

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заплановано реставрацію 1,3 тисячі км шосе державного значення.

В Україні уряд затвердив перелік доріг, які планують відновити протягом 2020 року.

Мапу з ремонтними трасами опублікував міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

За його словами, насамперед дорожники займуться реставрацією доріг за основними напрямками та на найбільш зруйнованих відрізках. Він також додав, що за планом нове покриття має застелити рекордні чотири тисячі кілометрів українських доріг. На них уже виділено з бюджету 31,5 млрд гривень. Додаткові кошти також інвестують міжнародні організації.

При цьому він зауважив, що буде відремонтовано загальну протяжність доріг державного значення у 1,3 тисячі км, а також мостів – 3,7 тисячі погонних метрів.

Криклій додав, що також буде продовжено роботи на шосе, ремонт яких почали минулого року. Серед них такі: Стрий – Тернопіль – Кропивницький – Знам’янка (через м. Вінницю), Дніпро – Царичанка – Кобеляки – Решетилівка, південний обхід м. Дніпра, Чугуїв – Мілове (через м. Старобільськ), Кропивницький – Кривий Ріг – Запоріжжя, Олександрівка – Кропивницький – Миколаїв, Дніпро – Миколаїв (через м. Кривий Ріг) та Житомир – Чернівці.

Також зазначається, що Мінінфраструктури розраховує на ухвалення законопроєктів 2660 і 2661, які забезпечать додаткових 20 млрд грн на будівництво доріг.

План ремонту доріг 2020
www.facebook.com/Vladyslav Kryklii

Урядом затверджений перелік доріг державного значення, які будуть відновлені у 2020 році. З Дорожнього фонду буде...

Опубликовано Vladyslav Kryklii Среда, 15 января 2020 г.

Раніше Гончарук назвав фінальний розмір дорожнього бюджету-2020. Частину грошей Україна отримала від міжнародних організацій.

Відео Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Навіщо депутати планують повернути обов'язковий техогляд для всіх автомобілів? Які вимоги євробляхерів уряд планує задовольнити і коли їм озвучать остаточну формулу розмитнення? І на яких умовах планують передати вокзали в концесію? На ці та інші запитання відповідає міністр інфраструктури Владислав Криклій – в нашій студії.   

Міністр інфраструктури Владислав Криклій про техогляд, євробляхи, вокзали та дороги

Залиште свій коментар

Вибір редакції