Важливі вулиці і мости Києва захопили масштабні затори. Куди не варто їхати 4 липня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Рух ускладнено на мостах на правий берег.

У четвер, 4 липня, важливі вулиці Києва захопили масштабні затори. Також у місті сталось близько десятка аварій.

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Рух ускладнено на Володимирському узвозі, Набережно-Хрещатицькій, Костянтинівській та низці інших вулиць Подолу. Від автівок також перевантажені Гаванський міст на Набережно-Рибальська. Крім того, величезний затор є на Олени Теліги, Семена Скляренка (сталась ДТП) та Щусєва.

Серйозний затор спостерігається на проспекті Лобановського, у кількох місцях рух зупинився на Голосіївському проспекті. Одразу дві аварії сталось на Васильківській - вулиця перевантажена від авто.

У районі Шулявського шляхопроводу, будівництво якого показали на відео, затори спостерігаються на проспекті Перемоги - автівки стоять майже до станції метро "Житомирська". Крім того, у цьому ж районі стоїть проспект Леся Курбаса, починаючи від Борщагівського шляхопроводу. До всього тут ще й сталась аварія.

Низка другорядних вулиць, які ведуть до центру Києва від об'їздної, також потопають у заторах. На самій Кільцевій дорозі затори є у районі виїздів з Вишневого та Крюківщини , а ще - на вулиці Академіка Заболотного. Рух ускладнено у районі станції метро "Академмістечко".

У напрямку правого берега затори є на усіх мостах, крім Північного. На лівому березі масштабні затори є на проспекті Бажана (сталось дві аварії) у напрямку Південного шляхопроводу, на Дарницькому шосе у напрямку Дарницького мосту і на проспекті Свободи у напрямку Патона. Крім того, перевантажено і Броварський проспект.

Детальну інформацію дивіться на мапі.

мапа 04.07
Google Maps

Нагадаємо, що у Києві запустили онлайн-сервіс для пошуку евакуйованих авто. Знайти машину можна на зручній мапі.

Залиште свій коментар

Вибір редакції