Величезні затори скували Київ. Які вулиці варто оминати 19 березня

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Біля Шулявського мосту і надалі спостерігаються авточерги.

Вранці 19 березня центр Києва скували величезні затори, крім того рух ускладнено у районі Шулявського мосту.

Про це свідчить інформація із онлайн-мап.

Так, автівками переповнені Набережно-Хрещатицька, Набережно-Лугова, Костянтинівська, Володимирський узвіз та ще низка менших вулиць Подолу. У заторах стоять вулиці Чорновола, Юрія Іллєнка та Січових Стрільців.

Трохи менші скупчення авто спостерігаються на бульварах Лесі Українки та Тараса Шевченка. Крім того, рух ускладнено у районі Бессарабської площі.

Рух через Дніпро у напрямку правого берега ускладнено через усі мости.

У районі Шулявського мосту, який закрито на ремонт, також спостерігаються чималі затори. Так, найбільший затор спостерігається на Проспекті перемоги, а ще на вулицях Дегтярівській, Табірній, Магістральній та Сікорського. На останній трапилась аварія.

Крім того, чималі скупчення автівок є на вулиці Миколи Василенка, а ближче до центру столиці зупинились у авточергах Жилянська і Повітрофлотський проспект.

затори
Google Maps

Раніше згадувалось, що Шулявський міст з'явився в Instagram і розповів про свої хвилювання. У акаунта майже 2,5 тисячі підписників.

Відео На сторінках Instagram Шулявський міст "розповідає" про своє самопочуття та хвилювання  

Серед останніх переживань мосту - те, що з нього зняли асфальт. Підписники, а їх за кілька днів назбиралося майже 2,5 тисячі, шляхопровід лагідно називають "Шуліком", всіляко підтримують його і радять не хвилюватися, а сприймати все як лікування.  

На сторінках Instagram Шулявський міст "розповідає" про своє самопочуття та хвилювання  

Залиште свій коментар

Вибір редакції