Верховний суд не легалізовував "євробляхи". Власнику авто тільки дозволили не платити штраф

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловікові лише скасували стягнення.

Верховний суд України скасував стягнення накладене на власника автомобіля на естонських єврономерах, йдеться в рішенні.

Раніше помилково зазначали, що Верховний суд визнав законним користування автомобілем на "євробляхах".

Як з'ясувалося, рішенням суду скасована лише постанова, згідно з якою чоловік повинен був заплатити 8500 гривень штрафу, а не визанання легальним користування автомобілем на "євробляхах".

Таким чином суд визнав, що власник автомобіля не порушував статтю 469 Митного кодексу України про неправомірні операції товарами, митне оформлення яких не закінчено, або з товарами, що перебувають на тимчасовому зберіганні під митним контролем.

Проте, як розповіла нардеп та голова Комітету з питань податкової політики Ніна Южаніна, ця ситуація містить ознаки іншого порушення, за ст.485 (прим. "Дії, спрямовані на неправомірне звільнення від сплати митних платежів".) і може тягти за собою ще більші штрафи. За цією статею, може загрожувати стягнення в розмірі 300 відсотків несплаченої суми митних платежів.

ВідеоМіжрегіональну банду автошахраїв викрили правоохоронці

Міжрегіональну банду автошахраїв викрили правоохоронці. Затримали десятьох підозрюваних. За рік вони ошукали людей на понад 4 мільйони гривень. Аферисти створили низку фіктивних фірм та повідкривали офіси на Миколаївщині, Херсонщині, Одещині й Харківщині. Шукали охочих придбати за кордоном автомобілі за ціною нижче ринкової. Але попереджали, треба лиш трохи машину почекати, але до того сплатити третину її вартості. 

Міжрегіональну банду автошахраїв викрили правоохоронці

Залиште свій коментар

Вибір редакції