Від осені в Україні почнуть звужувати ліві смуги на важливих шосе

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Натомість зупинкові смуги будуть робити ширшими.

Від 1 вересня 2019 року в Україні нові швидкісні траси будуватимуться зі звуженими лівими смугами.

Про це повідомляє прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

Так, за новими нормами під час зведення доріг з трьома та більше смугами ширина крайньої лівої зменшиться від 3,75 м до 3,5 м. Така зміна торкнеться доріг, які лише будуються. При цьому під час ремонту старих трас норма є лише рекомендованою.

Разом з тим, за новими стандартами ДБН, змінюється ширина зупиночної смуги руху на дорогах вищих категорій (І-ІІ категорій). Тепер замість 2,5 м вона повинна розширитись до трьох метрів.

У Мінрегіоні зазначили, що нинішня ширина зупинкової смуги небезпечна і спричиняє додаткові аварії. Особливо це актуально для вантажівок.

Крім того, оновлені державні будівельні норми передбачають встановлення більш безпечних мінімальних радіусів кривих дорожної розмітки на гірських дорогах. Це також повинно знизити кількість аварій на дорогах у місцях зі складним ландшафтом.

Нові ДБН - звуження лівої смуги
Facebook/ Lev Partskhaladze

Раніше також згадувалось, що в Україні почнуть монтувати "катафоти" у дороги. Світловідбивальні елементи повинні зробити нічні поїздки безпечнішими.

Відео В Україні на літо обмежили рух вантажівок - економічні новини

Правила набули чинності з червня, заборона діє вдень за температури повітря вище 28 градусів і стосується вантажного траспорту масою понад 24 тонни. На автошляхах загального користування державного значення вже встановили відповідні заборонні дорожні знаки та інформаційні щити. Українці зменшили борги за комунальні послуги. У квітні українці скоротили заборгованість на майже 10 відсотків - до 63 мільярдів гривень.  В Україні збільшилося виробництво морозива. За три місяці цього року виробники виготовили 62 тисячі тонн цього десерту, що на 20 відсотків більше порівняно з 2018.  Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді. 

В Україні на літо обмежили рух вантажівок - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції