"Євробляхери" принесли Гончаруку вимоги і чекають на переможне відео

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пікетувальники мають дві ключові вимоги до влади.

Власники "євроблях" під Радою очікують прем’єр-міністра України Олексія Гончарука, який, нібито, повинен вийти до мітингувальників та офіційно пообіцяти "взяти під абсолютний контроль прискорення процесу розмитнення".

Про це заявив глава "євробляхерів" Олег Ярошевич у відео у соцмережах.

Він зауважив, що наразі мітингувальники будуть очікувати коментаря та певного "зобов’язання" Гончарука щодо прискорення процесу розгляду законопроєкту про розмитнення. Це потрібно для того, щоб проєкт закону якнайшвидше передали на розгляд Комітету з питань податкової та митної політики, що, нібито, прискорить процес винесення документу на розгляд Радою.

Зазначається, що власники "євроблях" хочуть, щоб нові стандарти перереєстрації автівок були узгоджені до завершеня чергового періоду розмитнення ввезених з порушеннями машин, який закінчується від початку 2020 року.

Серед іншого власники "євроблях" планують вимагати у прем’єр-міністра ініціювати звільнення глави Митної служби України Максима Нефьодова.

Ярошевич додав, що перемогою мітингувальників буде відео, на якому прем’єр-міністра України офіційно підтвердить, що сприятиме виконанню обох вимог "євробляхерів".

Нагадаємо, що голова Митного комітету Ради розповів про нову формулу розмитнення "євроблях". За його словами, нові ставки будуть враховувати принципи "справедливого оподаткування".

Залиште свій коментар

Вибір редакції