Власники "євроблях" отримують поштою штрафи у 170 тисяч. Юрист пояснив, що робити

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власникам ввезених з порушеннями авто радять готувати пакет документів, який послужить "рятувальним жилетом".

Від початку 2020 року в Україні власники "євроблях" почали отримувати "листи щастя" від фіскалів зі штрафами у 170 тисяч гривень.

Про це повідомив адвокат об’єднання "Авто Євро Сила" Іван Казачук.

За його словами, власників ввезених з порушеннями авто штрафують як під час перетину кордону, так і повідомляють листами про здійснене правопорушення.

Він пояснив, що під час перетину кордону митники просто зобов’язані реагувати на виявлені ними порушення закону відповідно до чинного законодавства. Разом з тим він зауважив, що є низка обставин, які дозволяють власникам "євроблях" тимчасово уникнути штрафу.

Юрист говорить, що власник штрафного авто повинен пояснити, чому він порушив дозволений термін ввезення, де зараз машина, чому вона не вивезена і коли це буде зроблено, а також чи планує громадянин перереєстровувати транспорт. При цьому, за його словами, у власника такого авто має бути певний пакет документів для підкріплення своїх слів. Серед таких:

  • довідка про зняття авто з обліку,
  • договір купівлі-продажу машини,
  • сертифікат відповідності,
  • договір з митним брокером, який підтверджує, що особа уже підготувала пакет документів і чекає лише ухвалення нового закону,
  • адвокатське обґрунтування.

У разі складнощів представники "євробляхерів" радять зі згаданим пакетом документів звертатись до суду.

Раніше Криклій розповів, коли Рада розгляне закони щодо розмитнення "євроблях". Стосовно питання доступного розмитнення була проведена спеціальна нарада на чолі з прем’єр-міністром.

Залиште свій коментар

Вибір редакції