Власники "євроблях" розійшлись у поглядах на розмитнення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Деякі "євробляхери" просто залишають авто у Польщі, щоб не розмитнювати їх.

В Україні власники "євроблях" починають все активніше перереєстровують автівки. При цьому, є й ті, хто не планує, змінювати єврономери або взагалі вивозить "євробляхи" до Польщі, щоб залишити їх там назавжди.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

У пунктах проходження експертного огляду та відділах митного контролю все ж збираються черги. Водії оцінюють авто, дізнаються деталі процедури розмитнення, або приїхали уже безпосередньо позбутися від єврономерів. При цьому, автомобілісти нарікають, що перереєстрація все одно обходиться дорого.

Митники розповідають, що отримати українські номери для "євроблях" людям заважає не лише розмір митних зборів, а ще й відсутність документів.

Натомість деякі власники "євроблях" зовсім не планують розмитнювати авто. Так, кермувальник 17-річного легковика Кіа готується оскаржувати у суді рішення про шалені штрафи, а авто обіцяє перереєструвати, коли введуть більш доступний податок. Водій вірить, що закон повинен бути на його боці.

Проте деякі власники "євроблях" не чекають, коли їм випишуть драконівські штрафи за нерозмитнене авто. Люди переїжджають україно-польський кордон та просто залишають автомобілі. Так, на парковках супермаркетів у Польщі неподалік від кордону можна побачити десятки "євроблях", які залишають українці.

Нагадаємо, що на Львівщині за транзит "євроблях" вперше внесли заставу. Автомобілісти залишили 125 тисяч гривень застави.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції