Власники "євроблях" знайшли лазівку в обхід розмитнення. У ДФС виступили з поясненням

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Власники "євроблях" штурмують консульства України.

Власники "євроблях" масово стають на консульський облік у Генконсульствах України за кордоном, щоб уникнути розмитнення автомобілів. Така реєстрація дозволяє машинам на єврономерах перебувати до 60 днів на території України.

Про це повідомляє "Укрінформ" з посиланням на слова керівника консульського відділу посольства України у Варшаві Світлани Щур.

Українці, які стають на консульський облік, отримують дозвіл на багаторазовий (кожні п'ять днів), а також транзитний (до 10 днів) перетин кордону України. Крім того, це дозволяє їм ввозити автомобілі на іноземній реєстрації строком до 60 днів без розмитнення і застави.

Стати на тимчасовий консульський облік за кордоном можуть власники річних віз, а також ті, хто має дозвіл на тимчасове та постійне проживання у Польщі.

Керівниця консульства зазначила, що становлення на тимчасовий облік - безкоштовна процедура. Саме це підштовхує власників "євроблях" користуватися опцією.

При цьому, така тенденція заважає Держустанові виконувати свої функції. Повідомляється, що охочих стати на консульський облік збирається до 300 чоловік на день, а Генконсульство встигає обслужити 150-160 клієнтів. Як результат, ускладнюється оформлення паспортних документів, реєстрація дітей громадянами України, оформлення свідоцтва на повернення в Україну, а також інші візові дії.

Своєю чергою, начальник Львівської митниці Левко Прокопчук заявив Zaxid.net, що на консульський облік стають українці, які працюють або навчаються у країнах Євросоюзу і мають автомобілі на єврономерах. Реєстрація дозволить їм перетнути кордон України на машині, не сплачуючи податку і не залишаючи автомобіль у пункті пропуску.

Так, на його думку, зростання інтересу українців до консульського обліку у Генконсульствах за кордоном пов'язаний насамперед з новорічними святами і необхідністю поїхати на батьківщину, а не з розробкою "схеми" власниками "євроблях".

Нагадаємо, що Южаніна з Мінфіном написали зміни для процедури розмитнення "євроблях". Вартість "євроблях" пропонують визначати на підставі платіжних документів власника.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції