Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Власникам "євроблях" залишилось п'ять днів, щоб розмитнити автомобілі

Починаючи від 24 травня, власників авто на єврономерах штрафуватимуть.

Власникам автомобілів з європейською реєстрацією залишилося п'ять днів для того, щоб пройти процедуру розмитнення.

Про це йдеться в "ТСН.Ранок".

Починаючи від 24 травня, власників авто на "євробляхах" будуть штрафувати на 170 тисяч гривень. За даними ДФС, на кінець березня, таких машин в Україні нараховувалося близько 200 тисяч Штрафу уникнуть лише ті власники  євроблях, які перебувають в транзиті, офіційний термін якого в Україні становить 10 діб.

Заззначимо, в Україні прикордонники планують посилити охорону пунктів пропуску для уникнення тиску і провокацій. За їхніми словами, так звані євробляхери перешкоджають роботі пунктів пропуску на кордоні з Польщею, зокрема у районі пункту пропуску Шегині.

Нові правила ввезення автівок на іноземній реєстрації набули чинності 25 листопада минулого року. За офіційною статистикою, від 2015 року до України завезли 640 тисяч "євроблях", неофіційна цифра в рази більша – понад 2 мільйони. Пільговим розмитненням скористалися далеко не всі. 

ВідеоВ Україні планують штрафувати за проїзд дитини без автокрісла

Дитячі автокрісла, які рятують життя дітей під час ДТП, в Україні не популярні. В середньому, лише кожна восьма дитина їздить у автокріслі. В той час як у  Європі та США такі засоби захисту – обов'язкові. А покарання за недбале ставлення до безпеки дітей – величезне. Хоч українські правила дорожнього руху і зобов’язують батьків возити дітей до 12 років у автокріслах, та штрафу за невиконання цього пункту досі не було. Але тепер буде, обіцяють депутати. На яку суму планують штрафувати безвідповідальних батьків – розбирався Сніданок.  

В Україні планують штрафувати за проїзд дитини без автокрісла

Залиште свій коментар

Вибір редакції