Водій у Полтаві відсудив 18 тисяч за розбите в ямі авто

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Чоловік пройшов безліч судів протягом двох років, щоб довести свою правоту.

У Полтаві водій пошкодив машину у дорожній ямі і відсудив у міськвиконкому 18 тисяч гривень.

Чоловікові довелося судитися майже два роки, щоб довести свою правоту, пишуть "Факти".

Судячи з повідомлення, 43-річний полтавець Олег Бут пошкодив колесо свого автомобіля Toyota, коли повертався додому трасою Київ–Харків. Водій в'їхав у калюжу, яка приховувала величезну яму з гострими краями, чим пошкодив переднє колесо машини.

"Я пошкодив переднє ліве колесо своєї Toyota. Може, мені було б не так прикро, якби я не поміняв за три дні до цього весь комплект коліс, що обійшлося більш ніж у 12 тисяч гривень. Тому я вирішив домагатися відшкодування збитків від балансоутримувача ділянки дороги", - розповідає Бут.

За словами Олега, поліція цілих три місяці, складала протокол на балансоутримувача дороги – управління житлово-комунального господарства (УЖКГ) міськвиконкому. Він розповідає, що спочатку відомство "намагався перевести стрілки" на КП "Міська шляхово-експлуатаційна дільниця", яке перебуває на стадії ліквідації.

Видання повідомляє, що спочатку чоловікові довелося доводити у суді, кому ж насправді належить ділянка дороги, на якій він постраждав.

"Офіційно я не міг витребувати з архіву міськвиконкому документи, які підтверджують, що саме УЖКГ є господарем ділянки автотраси. Загалом, довелося робити це по блату – через знайомого свого знайомого", - розповідає Бут.

Чоловік розповідає, що отримані документи він передав до суду, який підтвердив, що ділянка траси належить УЖКГ і наклав на голову підприємства Сергія Синельника 850 гривень штрафу на користь держави.

Тільки після цього автомобіліст подав другий позов на відшкодування морального і матеріального збитку.

Повідомляється, що суд першої інстанції частково задовольнив вимоги потерпілого. Проте відповідач не погодився з таким рішенням і звернувся до апеляційної інстанцію. Як наслідок Апеляційний суд Полтави відмовив УКЖХ в задоволенні позовних вимог та задовольнив позов Олега Бута.

Судячи з повідомлення, суд зобов'язав виплатити Полтавський міськвиконком 13 тисяч гривень матеріальної компенсації і 5 тисяч за моральну шкоду. Чоловік поки що не отримав компенсації. За його словами, тільки коли побачить свої законні гроші буде святкувати перемогу.

Олег Бут відсудив у дорожників 18 тисяч гривень
Факти
Олег Бут

Нагадаємо, що п'яний водій "Таврії" не зміг сховатися від поліції через ями на дорозі. Чоловік вже був позбавлений права кермування, та ще й віз у багажнику крадені кріплення рейок.

Відео У Маріуполі затримали п'яного водія без прав та з краденим крамом у багажнику

Водій авто почав тікати після вимоги патрульних зупинитися. Копи кинулися навздогін. "Таврію" зупинила лише яма, в яку він потрапив. У машині було ще двоє пасажирів, а у багажнику - мішки з кріпленням для рейок. Чоловіки зізналися, що вкрали їх на заводі.

У Маріуполі затримали п'яного водія без прав та з краденим крамом у багажнику

Залиште свій коментар

Вибір редакції