Водіям дозволили відновлювати посвідчення онлайн

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Нова послуга з'явилась в "Електронному кабінеті водія".

5 лютого в Україні запустили онлайн-сервіс для відновлення водійського посвідчення.

Про це повідомляє пресслужба Головного сервісного центру МВС.

У публікації зазначається, що відновити посвідчення водія, не покидаючи дім, можна через Електронний кабінет водія. У сервісі можна обміняти права та отримати їх у разі втрати чи крадіжки.

Для цього попередньо потрібно зареєструватись у сервісі. Вхід до е-кабінету водія здійснюється за допомогою кваліфікованого електронного підпису (КЕП), який можна отримати на чип своєї ID-картки, а також через Bank-id та Mobile-id.

Зазначається, що новий сервіс дозволить автомобілістам значно заощаджувати час та гроші за потреби відновити посвідчення.

Нагадаємо, що в Україні розширили стандарти штрафування водіїв - власникам авто дозволили вказувати реального водія транспорту, щоб уникнути незаслуженного покарання у разі порушення ПДР. Нова функія з'явилась в "Електронному кабінеті водія".

Відео Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Ще рік тому це могло здатися фантастикою, а сьогодні – вже реальність. Посвідчення водія та техпаспорт на авто відсьогодні в смартфоні. 30 січня офіційно запрацює додаток “Дія”. Його достатньо просто завантажити собі на телефон. Тестували додаток кілька місяців, аби зробити зручним і безпечним. А вже в лютому в смартфоні буде ID-картка громадянина України та інші документи. Про нову еру державних послуг, за якими вже не доведеться бігати по інстанціях і годинами стояти в черзі – у сюжеті Сніданку.  

Всі документи у смартфоні: як працюватиме додаток “Дія”

Залиште свій коментар

Вибір редакції