Водіям розповіли важливу деталь щодо радара вимірювання швидкості TruCAM

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Водіям розповіли важливу деталь щодо радара вимірювання швидкості TruCAM

vk.com/almalife Детальніше читайте на УНІАН: http://www.unian.ua/world/1609346-u-stolitsi-kazahstanu-stalasya-silna-pojeja-v-budivli-biznes-tsentru-video.html

Автомобіліст проявив уважність.

Водіям розповіли важливу деталь щодо радара вимірювання швидкості TruCAM.

Про це повідомляє Дорожній адвокат.

Зазначається, що інспектор зупинив водія за перевищення допустимої швидкості. Як доказ порушення інспектор надав на приладі TruCAM відеофіксацію перевищення швидкості.

Водій звернув увагу інспектора, що TruCAM не опломбований та наголосив, що інспектор не має права здійснювати відеофіксацію таким приладом. Інспектор проігнорував аргументи водія щодо відсутності пломби та оштрафував водія.

Як наслідок, водій оскаржив штраф у суді та додав фото приладу TruCAM, на якому була відсутня пломба. Переглянувши надану водієм фотографію приладу, суд погодився, що на зазначеній вимірювальній техніці TruCam відсутня пломба, у зв`язку з чим колегія суддів дійшла висновку, що зазначений пристрій був неперевіреним. З урахуванням зазначеного висновку, суд задовольнив позов водія та скасував штраф поліції за перевищення швидкості.

Таким чином, якщо інспектор звинувачує вас у перевищенні швидкості, перевірте наявність на приладі “TruCAM” пломби. Якщо такої пломби немає, повідомте інспектора про незаконність його дій.

Раніше розповідалося про те, що в Україні збільшили кількість ділянок із радарами вимірювання швидкості TruCAM.

Наступна публікація