Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Водії фур пікетують Кабмін. Їх "защемили" квотами на перевезення до Польщі

Перевізники змушені очікувати по кілька днів на кордоні, щоб провезти товар.

У Києві водії фур масово з’їхались під Кабмін через скорочення кількості дозволів на перевезення до Польщі.

Про це йдеться у сюжеті "ТСН.Ранок".

Наразі майже три десятки вантажівок без причепів, вишикувались уздовж дороги на вулиці Грушевського, проїзд не блокують, чекають урядовців. Так далекобійники намагаються привернути увагу до своєї проблеми. Кілька тижнів тому водіям фур різко скоротили кількість дозволів на перевезення до Польщі. Водії змушені по кілька днів чергувати на пунктах видачі дозволів. Через простої - не встигають вчасно доставляти замовленні і змушені платити штрафи.

Щороку Україна отримує від Польщі ліцензії на перевезення. Цьогоріч Варшава на чверть скоротила квоту. У мінінфраструктури пояснюють – ліцензій залишилося мало, тому довелося запровадити ліміти на день – аби вистачило до кінця року.

Відео Далекобійники вимагають від уряду надати дозволи на транспортні перевезення до Польщі

Нині фури без причепів вишикувались уздовж дороги на вулиці Грушевського, проїзд не блокують, чекають урядовців. Так далекобійники намагаються привернути увагу до своєї проблеми. Кілька тижнів тому водіям фур різко скоротили кількість дозволів на перевезення до Польщі, а це найпопулярніша західна країна для вітчизняного експорту і транзиту.    

Далекобійники вимагають від уряду надати дозволи на транспортні перевезення до Польщі

Нагадаємо, що в Україні запустили перші автоматичні ваги для фур. Систему автоматичного формування штрафів за перевантаження запустять пізніше.

Залиште свій коментар

Вибір редакції