Водії "євроблях" озвучили, які правки їх найбільше обурюють у законопроекті

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пікетувальники хочуть, щоб у формулі про розмитнення не враховувався вік автомобіля.

Водіїв "євроблях", які пікетують в урядовому кварталі, у поправках до законопроектів не влаштовує, що під час розмитнення у формулі акцизу вирішальну роль грає вік автомобіля.

Тобто, якщо загалом акцизний збір прийнятний, то лише для відносно нових автомобілів, повідомили під час прямої трансляції активісти на сторінці "Авто Євро Сила".

Так, у законопроектах вказується, що в коефіцієнті розмитнення враховується вік автомобіля і розмір акцизу залежить від кількості років. Тобто, об’єм двигуна множиться на літраж автівки і на вік авто. Як результат, залежно від віку авто, вартість його розмитнення зростає, або знижується, у рази.

Саме ця обставина насамперед не влаштовує пікетувальників на "євробляхах".

Нагадаємо, що у Раді винесли на порядок денний законопроекти про "євробляхи". Друге читання офіційно призначили на 8 листопада.

ВідеоВодії автомобілів з єврономерами влаштували мітинг під стінами ВР

Під стінами Верховної Ради України проходить акція власників автомобілів з єврономерами. Вони вимагають від парламентарів остаточного ухвалення закону про спрощене розмитнення автомобілів з іноземною реєстрацією. В четвер парламентарі планують розглянути закон про розмитнення у другому читанні.

Водії автомобілів з єврономерами влаштували мітинг під стінами ВР

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції