Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Volvo отримала найбільше в Європі замовлення на електробуси

Компанія поставить 157 транспортних засобів для компанії в Швеції.

Компанія Volvo отримала найбільше замовлення на електричні автобуси в Європі.

Всі транспортні засоби замовив перевізник для виконання рейсів у Швеції, передає Cision.

Видання повідомляє, що, починаючи від 2020 року, Volvo Buses поставить 157 електробусів з сонячними батареями для перевізника Transdev. Автобуси будуть працювати на декількох маршрутах у шведському Гетеборзі.

Всі автобуси будуть з нещодавно випущеної архітектурою для великогабаритного електричного транспорту від Volvo Electric. Електробуси можуть перевозити 150 пасажирів. При цьому їхнє енергоспоживання на 80% нижче, ніж у відповідного дизельного транспорту.

Відомо, що завдяки електробусам перевізник зможе виконувати рейси в зони з особливими обмеженнями щодо викидів вуглецевого газу.

Автобуси будуть заряджатися на станціях швидкої зарядки вздовж маршруту з використанням загальноприйнятого в галузі інтерфейсу зарядки OppCharge, щоб забезпечити максимально ефективну роботу. На додаток до електробусів, замовлення включає 27 автобусів на біодизелі для регіональних перевезень.

Нагадаємо, що Volvo запускає продажі електричних вантажівок і сміттєвозів. Старт виробництва запланований на березень 2020 року.

Залиште свій коментар

Вибір редакції