Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Який вигляд матиме новий ZAZ Lanos. В Мережі опублікували ескізи

Виробництво нового Ланоса можуть запустити 2020 року.

Популярний в Україні ZAZ Lanos незабаром може отримати нову модель в сучасному дизайні. У Мережі вже з'явилися перші фотографії прототипу легендарного автомобіля

Про це повідомляє Автоцентр.

На фото ескізів, які отримало видання немає ніяких підписів, що вказують на конкретну модель. Ми лише чітко бачимо впізнаваний шильдик ZAZ. Проте, зображеним автомобілем може виявитися саме новий Lanos. Логічно було б очікувати таке авто через 1,5-2 роки.

новий Ланос
Автоцентр

На походження моделі зокрема вказує подібність малюнків з концептом ZAZ Lanos M (фото нижче), представленим в 2007 році. На конвеєр відправити автомобіль планували в 2009-му, проте ідея не отримала продовження.

Дизайн Ланоса нового покоління має дуже сучасний вигляд. Зверніть увагу на кілька передніх фар, що збільшилися у розмірах, і більші фальшрадиаторні ґрати з хромованим декором і великою емблемою автовиробника. Також варто відзначити пластику переднього бампера, яка еволюціонувала, і "бумеранги" денних ходових вогнів.

Ланос М
Автоцентр

Наприкінці квітня – на початку травня Запорізький автомобілебудівний завод почне збирати нову модель малого автобуса. ЗАЗ А08

Залиште свій коментар

Вибір редакції