Які автомобілі обирають приватні та корпоративні покупці в Україні: названо топ-10 моделей

Які автомобілі обирають приватні та корпоративні покупці в Україні: названо топ-10 моделей

Press Office KIA

В обох групах бестселерами виявилися кросовери.

Складено список автомобілів, яким віддавали перевагу приватні та корпоративні покупці в Україні.

Як повідомляє "Укравтопром", від початку року в Україні було реалізовано і зареєстровано 48,4 тисячі нових легкових автомобілів. Майже 2/3 цих автомобілів придбали приватні покупці – фізичні особи.

Так, найпопулярнішим автомобілем в цій групі клієнтів в першому півріччі поточного року став KIA Sportage. За цей компактний корейський кросовер з січня по червень своїми гаманцями проголосували 2 552 українські автомобілісти.

Другим за популярністю у приватних покупців став японський компактний кросовер Toyota RAV4. На цьому автомобілі свій вибір зупинили 2 535 осіб. Замикає трійку лідерів Nissan Qashqai. У заліку цього компактного кросовера 1 119 реєстрацій на фізосіб.

Також до топ-10 списку потрапили: Renault Sandero, MAzda CX-5, Hyundai Tucson, Suzuki Vitara, Mitsubishi Outlander, Renault Duster та Volkswagen Touareg.

У той же час корпоративні автопарки країни поповнили 14,4 тисячі нових легкових авто. Найбільшим попитом у юридичних осіб користується автомобіль Renault Duster. Від початку року корпоративні покупці придбали 1 718 нових авто цієї моделі.

На другому місці – Renault Logan з результатом 805 екземплярів. Також в лідерську трійку увійшла Toyota RAV-4598.

У першій "десятці" також опинилися: Peugeot 301, Renault Sandero, Toyota Corolla, Skoda Octavia, Volkswagen Touareg, Toyota Land Cruiser Prado, а також Toyota Camry.

Наступна публікація