Якість нової траси Запоріжжя–Маріуполь перевірив австрійський аудитор

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компанія дала оцінку дорожньому покриттю, документації та українській експертній службі.

Якість дорожнього ремонту траси Запоріжжя–Маріуполь перевірила незалежна австрійська консалтингова компанія IC Consulenten.

Про це йдеться у повідомленні "Укравтодору" у Facebook.

У публікації зазначається, що компанія надала рекомендації для підвищення якості дорожніх робіт, а також дала оцінку роботи державного підприємства "Дорожній контроль якості".

Загалом звіт включає оцінку структури проєкту, контрактні домовленості та сфери відповідальності, нагляд за будівництвом, випробування та моніторинг, звітність і ведення обліку, процедури після реалізації проєкту.

При цьому "Укравтодор" не опублікував деталей звіту, та чи були виявлені аудитором якісь недоліки у новозведеній трасі Запоріжжя–Маріуполь.

Повідомляється, що у звіті рекомендується періодично проводити перевірки/випробування на об’єкті для отримання максимальної користі від обов’язкового гарантійного періоду експлуатації доріг.

Укравтодор отримав незалежну оцінку якості ремонтних робіт на автомобільній дорозі Н-08 Запоріжжя – Маріуполь У грудні...

Опубликовано Укравтодор Среда, 15 января 2020 г.

Раніше згадувалось, що в "Укравтодорі" готуються припинити приймати нові траси "із заплющеними очима". До якості контролю будівництва доріг будуть залучати міжнародних експертів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції