"Євробляхерам" розповіли важливу деталь щодо сплати одного зі штрафів

"Євробляхерам" розповіли важливу деталь щодо сплати одного зі штрафів

АвтоЄвроСила

Уникнути притягнення до адміністративної відповідальності не вдасться.

Експерти розповіли, хто має сплатити штраф за порушення ПДР із камер автоматичної фіксації, якщо автомобіль не розмитнений і не зареєстрований на території України.

Про це повідомили в Telegram-каналі "Адвокат Права".

Так, існує міф, що притягнути до адміністративної відповідальності водія на "євроблясі" неможливо. Причиною є те, що автомобіль офіційно не зареєстрований. Однак, в Україні подбали й за цю категорію правопорушників.

За порушення ПДР на авто зареєстрованих за межами території України, адміністративну відповідальність несе людина, яка ввезла цей автомобіль на територію України. Водночас є проблема - найчастіше ввозять такі автомобілі в Україну громадяни сусідніх держав. Тому стягнути штраф з них досить проблематично.

Якщо ж в Єдиному державному реєстрі транспортних засобів є відомості про належного користувача цього авто, то відповідальність за порушення ПДР буде нести саме він. В цьому випадку, основним доказом того, що автомобілем керує саме уповноважена особа, а не власник, служить розбірлива фотографія автомобіля та обличчя водія, який керував транспортним засобом у момент вчинення правопорушення.

У випадку ж, якщо транспортний засіб зареєстровано за юридичною особою, то адміністративну відповідальність понесе керівник цієї юридичної особи.

Раніше розповідалося про те, що власників "євроблях" підставляють під серйозні штрафи.

Наступна публікація