"Євробляхери" заявили, що поїхали на зустріч з урядовцями Польщі. Що планують обговорювати

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Автомобілісти хочуть дізнатись про тонкощі розмитнення та зняття з обліку машин.

7 лютого у Варшаві "євробляхери" планують провести зустріч з представниками міністерства інфраструктури Польщі, щоб з’ясувати деякі тонкощі щодо розмитнення авто.

Про це повідомляється на сторінці об’єднання "Авто Євро Сила" у Facebook.

Загалом представники "євробляхерів" планують більш детально дізнатись, як підготувати автомобілі до митного оформлення, як правильно знімати машини з обліку, які документи для цього потрібні і скільки часу можна їздити на транзитних номерах.

У повідомленні зазначається, що ці питання дуже важливо детально вивчити, бо останнім часом в Інтернеті занадто багато "інформаційного шуму", який далеко не завжди правдивий.

Юрист "євробляхерів" Іван Казачук також сказав, що через розрізнену інформацію з’явилось багато шахраїв, які намагаються нажитись на розмитненнях авто.

Також зазначається, що наразі немає жодної інформації щодо того, чи дав Кабмін України позитивний висновок про законопроєкти 2342 та 2345. Саме вони повинні врегулювати питання розмитнення авто. Поки що ж достеменно не відомо, говорять представники "євробляхерів", чи є такий висновок.

При цьому зазначається, що ухвалити згадані закони у Верховній Раді можуть уже 10-15 лютого, якщо буде висновок Кабміну.

Раніше згадувалось, що власники "євроблях" отримують поштою штрафи у 170 тисяч. Власникам ввезених з порушеннями авто радять готувати пакет документів, який послужить "рятувальним жилетом".

Відео Автомобілі-близнюки: українськими дорогами їздять 400 тисяч авто з однаковими державними номерами

Киянин на парковці торговельного центру поряд зі своєю машиною зустрів таку саму машину із такими ж держномерами. Власник викликав поліцію, автоклона доправили на штрафмайданчик. Активісти з автобезпеки запевняють - нині по українських дорогах їздять до 400 тисяч авто-двійників. Переважно це крадені машини або нерозмитнені "євробляхи". Більше - у сюжеті.  

Автомобілі-близнюки: українськими дорогами їздять 400 тисяч авто з однаковими державними номерами

Залиште свій коментар

Вибір редакції