Юрист пояснив, чому оцінка "євроблях" за каталогом Schwacke незаконна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Відповідний наказ фіскалів, нібито, не пройшов обов’язкової реєстрації у Мін'юсті.

Адвокат "євробляхерів" назвав незаконним використання каталога Schwacke для оцінки вартості автівок на єврономерах.

Відповідний наказ 2015 року від ДФС України, який дозволяє використання таких каталогів, не пройшов, начебто, обов’язкової реєстрації у Мін'юсті, повідомляється на сторінці "євробляхерів" у соцмережах з посиланням на оцінку юриста Івана Казачука.

У публікації зазначається, що митники під час оцінки вартості автомобіля мають керуватись договором його купівлі-продажі. При цьому, якщо вони не визнають заявлену власником авто вартість, то вони можуть користуватись заздалегідь визначеними інтернет-джерелами для більш критичної оцінки вартості автомобіля на єврономерах.

Разом з тим адвокат "євробляхерів" підкреслює, що наказ ДФС № 689 від 11 вересня 2015 року, який дозволяє митникам використовувати каталог Schwacke та інші джерела, не пройшов обов’язкову державну реєстрацію в Міністерстві юстиції України.

Казачук переконаний, що цей момент просто необхідний для набуття чинності такого наказу.

Він додає, що цей наказ, який був підписаний ексочільником ДФС Романом Насіровим, не витримує найменшої критики, бо використовує для оцінки автомобілів на єврономерах сайти, які носять довідковий, інколи консультаційний характер, але в будь-якому випадку не містять точних даних щодо ціни заявленого до митного оформлення транспортного засобу.

Каталог SCHWACKE (Шваке) незаконний!!! Відповідно до статті 54 Митного кодексу України контроль правильності визначення...

Опубликовано Авто Евро Сила Понедельник, 23 сентября 2019 г.

Нагадаємо, що Зеленський підписав законопроєкт про "євробляхи". Власники ввезених з порушеннями до України авто отримали додатковий час на розмитнення.

Відео На автомобілі з єврономерами склали понад 200 протоколів - економічні новини

Із 22 серпня в Україні почали діяти нові штрафи для нерозмитнених авто.  Банки зможуть обслуговувати українців за закордонними паспортами.  Укрзалізниця подовжила маршрут поїзда зі столиці до Івано-Франківська. Більше про економічні новини та курс валют - в нашому огляді.   

На автомобілі з єврономерами склали понад 200 протоколів - економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції