Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Юрист розповів, чим загрожує водієві відмова пройти освідчення на алкотестері

Навіть тверезому автомобілісту варто "дихнути" у драгер на вимогу поліції.

Водієві загрожує штраф за кермування у стані алкоголольного сп'яніння, навіть якщо він не вживав спиртного перед поїздкою.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці "Богдан Адвокат" у Facebook.

Так, у повідомленні йдеться, що навіть тверезий водій, який відмовився пройти тест на так званому драгері чи експертизу крові, автоматично буде вважатись п'яним в очах правосуддя. Відповідальність за відмову пройти огляд прирівнюється до відповідальності за керування в стані алкогольного сп’яніння.

Юрист повідомляє, що поліцейський може почати "бачити" ознаки алкогольного сп'яніння у цілком тверезого кермувальника під час конфліктної ситуації. Тим не менш водієві варто на вимогу пройти тест. Річ у тім, що у перспективі довести свою невинність буде практично неможливо.

Разом з тим, якщо драгер покаже, що водій не вживав алкоголю, то у правоохоронців не буде підстав виписати штраф на 10 200 грн з позбавленням права керування авто на строк 1 рік.

ЯК ПОЛІЦІЯ СКЛАДАЄ НА ТВЕРЕЗИХ ВОДІЇВ ПРОТОКОЛИ ПО СТАТТІ 130 КУПАП І ЯК НЕ ПОПАСТИСЬ НА ПРОВОКАЦІЮ ІНСПЕКТОРА. За...

Опубликовано Богдан Адвокат Четверг, 2 мая 2019 г.

Нагадаємо, що адвокат розібрав на деталі закон про криміналізацію п'яного кермування. Загалом юрист назвав закон серйозно недопрацьованим і таким, який має низку "прогалин".

Залиште свій коментар

Вибір редакції