Юрист розповів, що робити потерпілим у маршрутці пасажирам

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Людям варто вимагати компенсацію у перевізника.

В Україні пасажири маршрутки можуть розраховувати на компенсацію, якщо травмувались під час поїздки.

Про це розповідається у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

На відшкодуванні витрат варто наполягати, якщо поїздка у маршрутці закінчиться травмуванням з вини водія, або внаслідок несправності автобуса.

За словами юриста, скаржитися можна і навіть варто за кожну ґулю.

Так, потрібно записати номер автобуса, маршруту та назву перевізника. Одразу після цього варто викликати поліцію та швидку. Вони повинні все зафіксувати.

"Із усіма цими паперами та скаргою ідіть прямісінько до перевізника. Якщо ж він відмовиться компенсувати збитки, вам пряма дорога до суду", - розповідають у сюжеті.

Серед іншого потрібно мати з собою квиток. Саме він допоможе довести, що у відповідний момент пасажир був у маршрутці та саме у ній травмувався. Варто пам’ятати, що після сплати за проїзд, всю відповідальність за людину та за її здоров’я несе безпосередньо перевізник.

Подробиці про компенсацію шкоди пасажирам дивіться у сюжеті "Сніданок з 1+1".

Відео Небезпечні маршрутки: хто відповідає за пасажирів під час поїздки

Вони гублять колеса. А інколи – пасажирів. Але попри всі загрози тисячі українців щодня їдуть маршрутками. Сніданок влаштував невеличку інспекцію  – які ж вони, українські маршрутки, та у кого вимагати компенсації збитків, якщо покалічилися під час поїздки.  

Небезпечні маршрутки: хто відповідає за пасажирів під час поїздки

Раніше згадувалось, що машина патрульних врізалась у маршрутку з пасажирами у Дніпрі. В результаті аварії ніхто не постраждав.

Залиште свій коментар

Вибір редакції