Южаніна з Мінфіном написали зміни до процедури розмитнення "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Вартість "євроблях" пропонують визначати на основі платіжних документів власника.

Процедура розмитнення привезених до України автомобілів на іноземній реєстрації може бути підкорегована задля пришвидшення процесу оформлення.

Про це у своєму Facebook повідомила народний депутат, голова Комітету Верховної Ради з питань податкової та митної політики Ніна Южаніна.

У разі ухвалення, проблеми коригування митними органами вартості транспортних засобів будуть вирішені. Саме втручання в методику визначення митної вартості призвело до величезних черг і перепон для автовласників.

Якщо Уряд схвалить зміни, митна вартість не буде корегуватися після надання відповідних платіжних документів або договору купівлі-продажу, або копії митних декларацій країни відправлення.

Якщо документів не буде надано, митник може перевірити вартість автівки на основі аналогічної моделі в країні останньої реєстрації авто.

"У разі якщо вартість авто, щодо якого здійснюється митне оформлення, дорівнює або є вищою за нижню межу діапазону вартості аналогічного транспортного засобу без ПДВ, заявлена митна вартість не коригуватиметься. Якщо нижчою – митна вартість авто встановлюватиметься не вище рівня нижньої межі такого діапазону", - повідомила Южаніна.

Народний депутат пригрозила виконавчим службам відповідальністю, якщо буде невиконання закону та саботаж, а саме додаткові вимоги або завищена вартість брокерських послуг.

Зміни розроблялись за участю Міністерства фінансів України.

Спільно зі спеціалістами Міністерства фінансів підготували ряд змін до Тимчасового порядку митного оформлення...

Опубликовано Ніной Южаніной Среда, 12 декабря 2018 г.

Нагадаємо, що у Раді зареєстрували нові законопроекти про "євробляхи". Нардепам пропонують звільнити від відповідальності громадян, які ввезли "євробляхи" для військових потреб.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Залиште свій коментар

Вибір редакції