З'ясувалось, скільки водіїв упіймалось на перевищенні швидкості від початку року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Патрульні заскочили десятки тисяч порушників.

За січень-лютий 2019 року в Україні патрульні зафіксували понад сто тисяч перевищень швидкості за допомогою радарів TruCam.

Про це йдеться у повідомленні Патрульної поліції України у Facebook.

Так, якщо врахувати, що мінімальний штраф за перевищення швидкості складає 255 гривень, то загалом до бюджету, лише завдяки вимірювачам швидкості, потрапило близько 26 млн грн. Варто очікувати, що після запуску автоматичної системи фото- та відеофіксації приток коштів зросте в рази.

Нагадуємо, що штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху авто більше, як на 20 км/год, та більше, як на 50 км/год — 255 гривень та 510 гривень відповідно.

Прилади для вимірювання швидкості TruCAM в дії

Прилади для вимірювання швидкості TruCAM в дії Патрульні поліцейські фіксують перевищення встановлених обмежень швидкості руху водіями та притягують порушників до відповідальності. Усе задля того, аби навчити водіїв безпечно їздити й дотримуватися ПДР. Лише 4 місяці 2019 року патрульні винесли 100 853 адміністративних постанов за порушення швидкісного режиму по всій Україні. Нагадуємо, що штраф за перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год та більше, як на 50 км/год — 255 гривень та 510 гривень відповідно. Керуйте відповідально, не порушуйте швидкісного режиму й пам'ятайте про власну безпеку та безпеку людей навколо❗️

Опубликовано Патрульна поліція України Пятница, 3 мая 2019 г.

Раніше згадувалось, що в Україні з’явилось уже 75 радарів TruCAM, які охопили 17 областей. У поліції опублікували нову мапу з місцями вимірювання швидкості.

ВідеоЯк працюють радари TruCam та скільки коштує перевищення швидкості

Поліцейські із радарами TruCam, які фіксують швидкість автівок, вже оштрафували 43 тисячі водіїв. І відтепер таких вимірювачів стало ще більше. Деякі водії й досі не звикли, що їх можуть контролювати поліцейські з радарами і виписати штраф просто на місці. Сніданок дізнався, де з’являться нові радари, та перевірив, як вони працюють. 

Як працюють радари TruCam та скільки коштує перевищення швидкості

Залиште свій коментар

Вибір редакції