З’явився рейтинг лідерів авторинку України за областями від початку 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Компактні кросовери користуються найбільшою популярністю серед українців.

У першому кварталі 2019 року в Україні було реалізовано 18,3 тисячі нових авто. Незважаючи на загальний рейтинг найбільш купованих авто, у кожному регіоні виділились свої лідери.

Загалом найпопулярнішими моделями стали послідовно KIA Sportage, Renault Duster та Toyota Rav-4, пише "Укравтопром".

Компактний кросовер KIA Sportage став лідером одразу у десяти областях: Донецькій, Житомирській, Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Львівській, Одеській, Рівненській, Харківській і Херсонській.

За кросовер Renault Duster своїми гаманцями проголосували також у десяти областях, де він став найпопулярнішим. Він очолив рейтинг у Вінницькій, Дніпропетровській, Кіровоградській, Луганській, Миколаївській, Полтавській, Сумській, Хмельницькій, Черкаській та Чернігівській областях.

Компактний кросовер Toyota Rav-4 зайняв лідерську позицію у двох областях: Тернопільській і Чернівецькій.

Незважаючи на такий досить сформований кістяк переможців, у Києві покупці віддали більшість своїх вподобань автівкам Renault Logan. Саме їх найбліьше придбали у столиці.

У Закарпатській області найбільше симпатій дісталося автомобілю, збірка якого здійснюється під Ужгородом – Skoda Octavia.

Вибором, що вибивається із загального тренду, відзначилася Волинська область, де найбільший попит в першому кварталі мав автомобіль Peugeot 301, що посідає на українському ринку нових легкових автомобілів лише 33 місце зі 143 реєстраціями.

Нагадаємо, що в Україні на 26% зросла кількість елітних авто. Зросла чисельність машин Mercedes-Benz, BMW і Lexus.

Залиште свій коментар

Вибір редакції