З’ясувалось, які області вкинули усі гроші у ямкові ремонти 2019 року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Лідерами антирейтингу стали Вінницька, Тернопільська та Сумська області.

За 2019 рік лише Київ вклав усі кошти дорожного фонду у капітальний ремонт, а низка областей ледве не все вкатала в ями.

Загалом столиця вклала у реставрації 1,5 млрд грн, пише пресслужба Кабміну.

У повідомленні зазначається, що усі кошти були вкладені саме у капітальні ремонти чи реконструкції. Зокрема роботи проводились на проспекті Академіка Палладіна, Дарницькій площі, частині вулиці Федорова.

Крім того ремонти почались на проспектах Степана Бандери, Любомира Гузара, а також відбувається реконструкція транспортної розв’язки біля станції метро "Шулявська".

При цьому у повідомленні зазначається, що низка областей так і не змогли освоїти кошти через недоліки планування і низьку виконавську дисципліну, численні зміни до переліків об’єктів будівництва та зволікання із внесенням змін до програмних документів. Показник залишку у деяких суб’єктів наближається до 100%.

Основна частина регіонів кошти дорожнього фонду вклали на проведення ямкових ремонтів і поточних робіт. Тернопільська, Сумська та Вінницька області на це витратили майже 100% бюджету.

Статистика ямкових ремонтів
Кабінет Міністрів України

Нагадаємо, що На Херсонщині дорожники закатали асфальт у лід. Ремонтники вигребли з ям на трасі шматки льоду і закидали туди асфальт.

Відео На Вінниччині дорожники засипали ями на розбитій трасі відсівом та щебенем

Центральну вулицю райцентру Теплик на Вінниччині засипали будівельними матеріалами та зарівняли усе бульдозером. Дорожники пояснили, що це тимчасовий ремонт, а асфальтне покриття можливо з’явиться весною. Не уточняється, за якими саме стандартами проводиться така реставрація. При цьому останній раз дорогу ремонтували багато років тому.  

На Вінниччині дорожники засипали ями на розбитій трасі відсівом та щебенем

Залиште свій коментар

Вибір редакції