З'ясувалося, скільки зарядок для електрокарів є в Україні

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Існує 1,8 тисячі станцій, але вони можуть не всі працювати.

В Україні діє майже 1,8 тисячі публічних зарядних станцій для електрокарів. Також є ще близько трьох сотень побутових і з обмеженим доступом.

Про це свідчить статистика PlugShare.

Більшість зарядок обладнані "повільними" портами Type 1 і "швидкими" Type 2 для прискореної зарядки змінним струмом. Також є зарядки європейського стандарту CCS 2 Combo, але вони встановлені переважно у Києві.

При цьому на сайті зазначається, що серед помічених на карті України зарядних станцій деякі можуть не працювати. Локація забирається з карти тільки якщо є впевненість, що розетки там не працюють.

Варто відзначити, що кожна станція може бути обладнана не одним, а двома або навіть трьома портами. Якщо детальніше, то в Україні налічується:

  • 1 773 публічні зарядні станції (3 685 роз'ємів);
  • 172 побутові (207 роз'ємів);
  • 109 з обмеженим доступом (177 роз'ємів).

Всього в Україні налічується 2 054 зарядні станції з 4 069 точками підключення (з урахуванням зазначених, але не завжди активних станцій).

Раніше згадувалося, що Uber запустив у Києві сервіс з електрокарами. Новий розділ вже повноцінно працює.

ВідеоВ Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Появу суперчарджерів анонсував у своєму Twitter Ілон Маск. Також він додав карту, на якій позначені місця розташування майбутніх зарядок. Це Житомир та село Опарипси Рівненської області. Що чекають власники "Тесл" і селяни від цих суперчарджів – далі у сюжеті.

В Україні наступного року мають з'явитись дві зарядні станції "Тесла"

Залиште свій коментар

Вибір редакції