З'явився антирейтинг автівок, які українці здають на утилізацію

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Найбільше здали на металобрухт автомобілів "ВАЗ", "ГАЗ" та "Москвич".

За 2018 рік в Україні було забраковано близько 16 тисяч автомобілів із середнім віком 20 років. Найбільше було утилізовано машин марок "ВАЗ", "ГАЗ" та "Москвич".

Про це свідчать дані Сервісних центрів МВС, які є у відкритому доступі.

Згідно з підрахунками видання, "Жигулів" було здано на металобрухт більше трьох тисяч. Другим у рейтингу йде марка "ГАЗ", яка не далеко втекла від лідера антирейтингу. На третьому місці "Москвичі" з показником у понад дві тисячі авто.

Далі йдуть "ЗАЗи", яких було утилізовано в половину менше за "Москвичів" - десь тисячу. Середній рік випуску автомобілів із Запоріжжя – 1993.

Загалом найбільше автомобілів, випущених ще в часи Радянського Союзу: крім згаданих вище, в десятці присутні: "ЗиЛ", "УАЗ", "МАЗ", "КамАЗ".

Дев'яте місце посідають вантажівки "КрАЗ". Більшість автомобілів Кременчуцького заводу, які були утилізовані, зроблені1991 року.

Як не дивно, але до десятки входять автомобілі, вироблені не тільки на пострадянському просторі.

Так, до десятки потрапив Ford, автомобілів цієї марки було списано 182 штуки. Одразу за межею іржавого топ-10 залишилися Opel (130 шт.), Volkswagen (98 шт.), Renault (97 шт.), і Mercedes-Benz (82 шт.). Автомобілів умовно-місцевого бренду Daewoo було вибракувано 79 шт., їхній середній вік становив 17 років.

"Наймолодшими" учасниками антирейтингу стали автомобілі марок Chery, TATA, FAW і "Богдан", які в середньому були 2007 рік випуску.

Рейтинг автомобілів, які здають на утилізацію
auto.ria.com

Точно так само, як автомобілі, які гниють, водіїв дратують, ймовірно, тільки нескінченні затори на дорогах. Так, раніше аналітики назвали міста з найбільшими у світі пробками за 2018 рік. За 2018 рік найбільше часу провели в пробках автомобілісти столиці Колумбії Боготи – 272 години. Не набагато менше страждають і водії європейських Рима, Дубліна і Парижа.

Залиште свій коментар

Вибір редакції