За новими правилами в Україні розмитнили понад 200 "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Тимчасовий порядок розмитнення був затверджений 28 листопада.

В період від 28 листопада до 3 грудня в Україні за новими правилами встигли розмитнити вже 244 автомобілі на номерах з європейською реєстрацією.

Про це повідомляє "РБК-Україна", з посиланням на інформацію Державної фіскальної служби.

За даними фіскалів, станом на понеділок, 3 грудня, "у вільний обіг на митній території України оформлено 244 транспортних засоби особистого користування з іноземною реєстрацією".

Нагадаємо, 23 листопада, президент України Петро Порошенко підписав закони №8487 та №8488, які легалізують ввезені з порушенням митного та податкового законодавства автомобілі з європейськими номерами.

Раніше Верховна Рада проголосувала за внесення змін до Податкового кодексу щодо акцизного податку на автомобілі у другому читанні і в цілому. У тексті законопроекту залишився коефіцієнт віку, проте з поправкою, що він не може перевищувати 15. Тобто акциз навіть на 20-річну автівку рахуватиметься із коефіцієнтом віку 15. Також поправки вводять знижувальний коефіцієнт 0,5 до акцизу. Таким чином вводиться 50% знижка на акциз на перші три місяці від початку введення змін у дію.

Ухвалення законопроекту спричинило масові протести власників євроблях. Справа дійшла навіть до блокування пропускних пунктів на кордонах.

ВідеоВласники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Бум на розмитнення автівок на єврономерах. Власники таких машин відмовилися від блокування кордонів і окупували митниці, аби легалізувати свої авто. У Чернівцях за кілька днів дії нового закону про розмитнення цю процедуру вже пройшли майже 2 сотні власників "євроблях". 

Власники "євроблях" залишають свої машини у Польщі, аби не платити мито та заставу

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції