Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

На кращий ремонт у дорожників немає грошей.

На Полтавщині місцевих жителів обурив недбалий ямковий ремонт дороги обласного значення.

Більше того знімки з горе-реставрації набули "популярності" і у соцмережах, йдеться у сюжеті ТСН.

Повідомляється, що спочатку полтавчани обурились, що асфальт вкатали ледве не у землю, бо покриття на трасі майже немає. Уже згодом з’ясувалось, що вибоїни засипані не рівно, а "горбами".

"Ось це хоч якийсь би фахівець вклав? Ну, як можна ось цей згірок зробити? Ну, насип ти, с*ка, трошки менше, вирівняй і в ідеал зроби", - не добирає слів житель села Середняки на Полтавщині.

Далі обурений чоловік ще й прокатав знімальну групу на авто обласною дорогою, яка із салону більше відчувається, як "американські гірки": якщо раніше пасажирів підкидало на ямах, то тепер на горбах. Автівка їде трасою 20-30 км/год, бо пересуватись обласною дорогою швидше неможливо.

Разом з тим дорожники пояснюють, що за виділені кошти краще відремонтувати такий великий відрізок дороги просто неможливо.

"Ми вперше приїхали за 20 років ремонтувати – укласти асфальт рівно ямковим ремонтом фізично неможливо", - говорить керівник ДП "Агентство місцевих доріг Полтавської області" Олексій Басан.

Він зазначає, що на ремонт траси виділено 300 тисяч гривень, а це або сотня метрів рівної дороги, або кілька кілометрів, але в латках.

Як наслідок, разом із керівництвом місцевої громади дорожники вирішують витратити 130 тисяч гривень, які залишилися, на такий самий ямковий ремонт, який, кажуть, протримається 2-3 роки.

Подробиці дивіться у сюжеті ТСН.

ВідеоЯмковий ремонт дороги на Полтавщині обурив місцевих та наробив галасу у Мережі

Світлини з Полтавщини, на яких дорожники латають аварійну ділянку шляху, наробили галасу в Мережі. Бо на них навіть не можна розібрати, де саме та дорога, яку лагодять майстри. Знімальна група ТСН вирушила на пошуки, як виявилось, обласної дороги, та дізналася скільки ж витратили на ямковий ремонт.  

Ямковий ремонт дороги на Полтавщині обурив місцевих та наробив галасу у Мережі

Нагадаємо, що на Полтавщині відкрили нове бетонне шосе. Понад десять кілометрів бетонки уже готові.

Залиште свій коментар

Вибір редакції