Запуск системи автофіксації порушень ПДР перенесений

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він мав стартувати 1-го травня.

Старт автоматичної фотовідеофіксації порушень ПДР в Україні відкладений через карантин.

Про це повідомляє МВС України на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що запуск мав стартувати від 1-го травня.

"12 березня 2020 року МВС України презентувало пілотний проєкт системи фіксації адміністративних правопорушень у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху в автоматичному режимі. Тоді ми повідомили, що запуск зазначеної системи в експлуатацію очікується з 1 травня цього року.

Вже 11 березня Уряд ввів суворі карантинні заходи, аби не допустити поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2 на території України.

Ці обмеження частково стосуються і роботи певних підрозділів Національної поліції та інших організацій, задіяних в процесі роботи системи автофіксаціі.

Тому в МВС прийнято рішення по відтермінуванню роботи системи відеофіксації порушень правил дорожнього руху до закінчення режиму суворого карантину".

  • Впровадження фотовідеофіксації на дорогах України МВС ініціювало в листопаді 2017 року. Після цього в Україні з'явилися TruCam. Заробити система повинна була на початку 2019 року. На початку березня 2020 року в Україні завершили підготовку і після запуску системи повинні були б перші 45 днів працювати в режимі інформування і попередження.

Залиште свій коментар

Вибір редакції