Зеленський звернувся до далекобійників, які не зважують фуру: Ви, хлопці, - засранці

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Водії не хочуть сплачувати за перевантаження та навіть створили відповідну групу.

Президент України Володимир Зеленський вирішив звернутися до далекобійників щодо штрафів за перевантажені фури.

Голова держави зняв відповідний відеоролик, де назвав їх "засранцями".

У ньому Зеленський звернув особливу увагу на те, що водії намагаються обійти перевантаження, аби не сплачувати за це відповідний штраф.

"Їдуть різні машини, різні водії... Перевантажені вони їдуть, у них своя робота. Їм все одно, що держава витрачає на 1 км доріг приблизно 1 мільйон доларів.

Ми вирішили побороти цю проблему. Домовилися з СБУ, з Нацполіцією та Державтоінспекцією, мовляв, давайте зробимо пропускні пункти, щоб не було перевантажень - але все одно якось вони об'їжджають".

Як з'ясувалося зі слів Зеленського, далекобійники створили групу щодо обходу перевантаження.

"І знайшов я зі своїми хлопцями таку групу, яка називається "ГВК Весовой контроль". Там 17 864 особи. Так ось, 864-й - це я".

Президент розповів, що в цій групі водії радяться, де краще їхати. Наостанок Зеленський додав, що вони його дуже розвеселили та попросив їх просто не заважати, адже все одно їх знайдуть.

Відео Зеленський звернувся до далекобійників, які не зважують фури: Ви хлопці - засранці

Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до водіїв-далекобійників, які уникають зважування фур, назвав їх "засранцями" через нищення доріг.  

Зеленський звернувся до далекобійників, які не зважують фури: Ви хлопці - засранці

Додамо, що така система автоматичного зважування фур десятки років працює у США та країнах ЄС. В Україні до кінця 2020 року планують запустити 50 таких систем. У Київській області, зокрема, перші шість комплексів автоматичного зважування повноцінно запрацюють вже в липні.

На Житомирській трасі поблизу Києва вже декілька місяців працює вмонтована в асфальт автоматична система зважування автомобілів у русі. Поки це лише у тестовому режимі. Якби система діяла повноцінно, штрафи б уже отримали 40% водіїв вантажівок, бо везли понад норму. Покарання за це - від 8 до 34 тисяч гривень.

Залиште свій коментар

Вибір редакції