Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Журналісти дослідили, чи вмикають водії за містом світло фар

Деякі автомобілісти хибно використовують оптику машин.

Журналісти спільно із гонщиком Павлом Черепіним вирішили перевірити чи їздять водії із ввімкненими фарами за містом. Від 1 жовтня потрібно вмикати ближнє світло або денні ходові вогні.

Насамперед журналісти програми "Сніданок з 1+1" перевірили чи всі водії вмикають саме ту оптику, яку потрібно.

Так, лише за десять хвилин спостережень на Дніпровському шосе, було помічено 10 порушників, які не ввімкнули жодного світла фар. А от деякі водії світло таки вмикають, але неправильне. Деяку автівки, замість ближнього світла фар, вмикають протитуманні фари. Але вони навпаки сліплять водіїв, що рухаються зустрічною смугою.

Також замість ближнього світла автомобылысти іноді вмикають габарити.

Варто зазначити, що ближнє світло, дальнє світло та габарити мають своє призначення. Неправильне їх використання також підвищує ризик аварії.

Детальніше про необхідність вмикати ближнє світло фар або денні ходові вогні дивіться у сюжеті програми "Сніданок з 1+1".

ВідеоЧи користуються українські водії фарами у денний час

З 1 жовтня на заміських дорогах необхідно вмикати ближнє світло. Сніданок перевірив, чи вміють українські водії правильно користуватися світлом.

Чи користуються українські водії фарами у денний час

Раніше згадувалось, що експерт довів провину пішоходів в недотримані правил дорожнього руху. За півгодини руху по місту знімальна група нарахувала 42 порушника, які перебігали дорогу в недозволеному місці.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції