Зведення траси Одеса-Херсон з бетону остаточно затвердили

Дата публікації
Перегляди
5695
Зведення траси Одеса-Херсон з бетону остаточно затвердили

Укравтодор

Шосе пролягатиме між містами в об'їзд Миколаєва.

В Україні відбудують з бетону важливу міжнародну трасу на ділянці Одеса-Миколаїв-Херсон.

Відповідний проект остаточно затвердила Міжвідомча комісія Кабміну з питань інвестиційних проектів, написав начальник "Укравтодору" в Одеській області Олег Варивoда у Facebook.

За його словами, це перше масштабне фінансування такого роду у дорожню галузь області за всі роки незалежності. Також він підкреслив, що це перший інвестпроект в Україні, який передбачає створення траси першої категорії протяжністю майже 300 км з бетону.

При цьому він прикріпив мапу із схематичним зображенням того, як пролягатиме нове шосе. Так, дорога вестиме від Одеси до Миколаєва, потім огинатиме місто об’їздом та тягнутиметься до Херсона.

www.facebook.com/Олег Варивода

Раніше також згадувалось, що "Укравтодор" уже обрав підрядника для зведення траси. Так, меморандум про співпрацю було підписано з китайською компанією China Road & Bridge Corporation (CRBC) ще 7 липня 2017 року. Проект передбачає розширення дороги до чотирьох смуг і створення об’їзду довкола Миколаєва.

Стосовно вартості та термінів будівництва в листопаді 2017 року заступник міністра інфраструктури Віктор Довгань повідомив, що дорогу реально звести за 1,5 року, а коштуватиме це орієнтовно $150-200 млн.

Новини з запалу-жару: щойно Міжвідомчою комісією з питань інвестиційних проектів затверджено Державний інвестиційний...

Опубликовано Олег Варивода Четверг, 6 июня 2019 г.

Нагадаємо, що "Укравтодор" розірвав важливий контракт на $38,5 млн із підрядником. Компанія виконала замість 70% робіт лише 1%.

Наступна публікація