Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дорожники завершили укладення бокових блоків лівої сторони шляхопроводу.

У понеділок, 7 жовтня, на Луганщині завершили черговий етап масштабного ремонту Сватівського мосту.

Дорожники завершили монтування карнизних блоків лівого боку шляхопроводу, повідомляє пресслужба регіонального "Укравтодору" у Facebook.

У публікації зазначається, що на лівому боці дорожники встановили сотню блоків. Тепер вони переходять на правий бік об’єкта. Сюди уже завезено 70 блоків карнизного каменю для продовження будівництва.

Після завершення робіт над складанням мосту робітники проведуть армування та бетонування тротуару, встановлять бар’єрні та перильні огородження.

За попередніми розрахунками, всього на мосту буде встановлено 202 карнизних блоки. Найближчими днями до Сватівського мосту довезуть необхідну кількість карнизних блоків та бортового каменю.

Закінчення робіт та введення в експлуатацію Сватівського мосту через річку Красна заплановано на грудень 2019 року. При цьому в "Укравтодорі" обіцяють відкрити міст ще раніше через його соціальну та економічну важливість. Довжина мосту залишиться такою ж – 101 метр. Але він стане ширшим – 10 метрів.

07.10.2019 Закінчили монтування карнизних блоків по лівій стороні Сватівського мосту, переходять на праву сторону...

Опубликовано Служба автомобільних доріг у Луганській області Воскресенье, 6 октября 2019 г.

Нагадаємо, що важливий етап будівництва мосту через Хаджибей показали на відео. На правому проїзді шляхопроводу встановили прогонні балки.

Залиште свій коментар

Вибір редакції