Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українці припиняють купувати бензин

Водії все активніше переводять свої автомобілі на ГБО.

Державна служба статистики опублікувала результати споживання бензину українськими водіями, які показали, що за червень 2018 року було куплено на 13% менше палива, ніж за аналогічний період минулого року. Про це повідомляє Знай.иа.

Фахівці пояснюють таке зниження попиту високою вартістю бензину. Через що люди все частіше переходять на газ, а також купують більше дизельних автомобілів, які вважаються більш економічними, та й сам дизель коштує дешевше ніж бензин. Більш рішучі купують електромобілі, вважаючи, що вони позбавлять їх від зайвих витрат.

Відомо, що кількість закупівлі дизельного палива лише трохи відстає від бензину. За статистикою, українці купили 94 тисячі тонн дизельного палива і 73 тисячі природного газу, тоді як бензин тримається на рівні 111 тисяч тонн. Але тенденції ведуть до ще більшого зниження.

Нагадаємо, що Укравтопром практично удвічі скоротив обсяги виробництва. У липні 2018 року випуск автомобілів Skoda склав 221 автомобіль, що виявилося на 57% нижче, ніж у попередній місяць та на 67% менше, ніж у 2017 році.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Вибір редакції