Опитування показало справжнє ставлення українців до "євроблях"

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Дослідження показали, що автомобілісти очікують вирішення питання і виступають за легалізацію ввезених авто.

Опитування проводилось соціологічною групою "Рейтинг" та охопило більше двох тисяч респондентів віком від 18 років і старше. Людей запитували про їхнє ставлення до присутності в Україні нерозмитнених автомобілів з Європи та їхні думки про потребу легалізації.

З’ясувалось, що 47% респондентів за те, щоб дозволити імпорт авто старше від 10 років, а проти виступило 34%. Від висловлення думки відмовились 19%. За ввезення автомобілів на єврономерах більше виступали українці молодого віку, а також ті, хто має, чи збирається купувати таке авто.

еврономер, рейтинг

За доступне розмитнення автомобілів  висловилось 62% опитуваних, а 14% виступили проти зниження митних ставок, вважаючи, що це негативно вплине на надходження в бюджет.

еврономер, рейтинг

Половина респондентів здебільшого молодого віку висловились за те щоб питання вирішили зниженням митних податків та доступною легалізацією. Майже 12% вважають, що ставки не треба чіпати, а примусити власників до розмитнення за дійсними тарифами. Тільки 14% виступили за те, щоб легалізувати "євробляхи" без жодних податків і лише 4% висловили думку залишити все як воно є. Стільки ж виступають за повну заборону і конфіскацію "євроблях".

еврономер, рейтинг

Підтримка ідеї офіційної легалізації із сплатою митних зборів (зменшених, чи дійсних) переважає в усіх регіональних, вікових та майнових групах. Навіть дві третини тих, хто вже має авто на єврореєстрації, або збирається його придбати, підтримують такий шлях вирішення цього питання. І тільки від чверті до третини виступили за повну митну аміністію "євроблях".

Нагадаємо, що за статистикою ДФС кількість пропонованих на вторинному ринку "євроблях" вже сягнула 19%. Експерти вважають, що у Кабміні повинні вжити серйозних заходів, щоб контролювати присутність в країні великої кількості автомобілів на єврономерах. 

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції