Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українець встановив рекорд швидкості на саморобному електробайку

Український гонщик другий раз встановлює світовий рекорд швидкості на висохлому соляному озері Бонневілль в США.

Президент Київського міського автомотоклубу (КМАМК), майстер спорту і чемпіон України з кільцевих гонок Сергій Малік встановив світовий рекорд швидкості у класі M-PBG 650 CC на своєму електробайку, створеному на базі мотоцикла "Днепр". Про це повідомляє сам Сергій на своїй сторінці в Facebook.

рекорд скорости, Бонневилль, Сергей Малик
Facebook/Сергій Малік

Перший заїзд відбувся 11 серпня. На своєму електромотоциклі Малік зміг розігнатися до швидкості в 168,7 км/год. На другий день він підтвердив рекорд. І тільки 13 серпня офіційно затвердили встановлену максимальну швидкість в класі "APS-A-OMEGA special construction" і занесли його в книгу рекордів Бонневилля.

Електробайк розроблявся і збирався командою під керівництвом самого гонщика. Була посилена рама і змінена силова установка на електричну потужністю 70 кВт/год.

Рекод Е !!! ЩИРО ДЯКУЮ ВСІМ ХТО ПРИКЛАВСя до цього проекту !!! всім хто повірив в собі та в нас... Ми ВДРУГЕ ВНЕСЛИ НАШ ЖОВТО БЛАКИТНИЙ ПРАПОР В ЗАЛ СЛАВИ БОНЕВІЛЯ !!!

Опубліковано Sergii Malyk Понеділок, 13 серпня 2018 р.

В минулому році Сергій Малік теж представляв Україну на Bonneville Salt Flats, яке проходить щорічно на висохлому соляному озері Бонневілль в США. Тоді йому вдалося розігнати мотоцикл до швидкості в 117,548 км/год і побити рекорд Harley-Davidson, який тримався близько 10 років і становив 82.736 км/год. Крім того, на рахунку українського гонщика ще 35 рекордів в автомотоспорті та повітроплаванні, включаючи пробіг пнавколо України у 8 тисяч кілометрів і вздовж кордонів Європи, що склало 32 кілометри.

Раніше ми писали про те, як пенсіонер витратив два роки на те, щоб створити дерев'яний VW Beetle. Йому знадобилося 50 тисяч дубових дощечок і багато зусиль.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції