Українські спортсмени здобули перемогу у ралі Monte-Carlo Classique

Дата публікації
Перегляди
935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українські спортсмени здобули перемогу у ралі Monte-Carlo Classique

Фото: Sergii Malyk

Українські екіпажі здобули у змаганнях багато номінацій.

Цього року український екіпаж вперше взяв участь у перегонах Monte-Carlo Classique. Пілот – Сергій Малик та штурман -  Геннадій Вільгоцький успішно дістались фінішу на автомобілі "ЗАЗ-965" з київського клубу КМАМК.

Організатори вручили Головний Кубок у класі автомобілів до 900 куб. см українській команді. Про це на своїй сторінці Facebook повідомив пілот Сергій Малик.

Друге місце посів литовський екіпаж (Т. Віткевічюс, В. Толейкіс). Бронза дісталась також українцям - Павлу Данченку та Ігору Левченку. Також, там відбувався неофіційний костюмований конкурс "Елеганції", на якому отримав перемогу сімейний львівський екіпаж - Світлана та Євгеній Кравси. Що цікаво, українці також непогано виступили і у класі авто до 1200 куб. см. Третє місце отримала команда на "Москвіч-408" - Юрій Бомбардьоров та Віктор Поваров.

Фото: Євгеній Кравс

Rallye Monte-Carlo Classique відбувається вже вп’яте. Регламент змагань простий – в них можуть брати участь серійні автомобілі, які виготовлені у період від 1911 до 1965 року. Звісно, автомобіль повинен бути у заводському виконанні без модифікацій. В цих перегонах учасникам не потрібно показувати максимальну швидкість, все що від них вимагається – це максимально точно проїхати трасу до заданого часу.

Водночас з Rallye Monte-Carlo Classique у Монако відбуваються ще одні змагання - Rallye Monte-Carlo Historique. В ньому вже беруть участь підготовлені авто, які у минулому ганялися у легендарному Rallye Monte-Carlo.

Нагадаємо, що в Україні 2021 року встановлено рекорд із експорту авто.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
935
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація