Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Спортсмен, ймовірно, не впорався з кермуванням на занадто мокрому покритті.

В Америці під час перегонів дном озера Бонневілль на електричному мотоциклі в аварію потрапив український спортсмен Сергій Малик.

Про це повідомляє видання AutoGeek з посиланням на різні джерела.

Уточнюється, що мотоцикліст впав під час заїзду дном висохлого озера у штаті Юта з-за того, що соляне покриття було занадто вологим. Перегони переносились кілька днів поспіль, а у вівторок, 13 серпня, спортсменів випустили на "трек".

"Не їхати не міг. Багато відмовилися їхати. Ризикнув... Сіль дуже погана. Їхати було неможливо – не їхати було не можна", - розповів Малік.

Судячи з повідомлення, після аварії життю спортсмена нічого не загрожує. Тим не менш ніяких деталей про його стан поки що немає. Так само як про те, що з мотоциклом.

Відомо, що він їхав на мотоциклі The Spirit of Ukraine, який планував розігнати до швидкості 345 км/год для встановлення рекорду Бонневілля.

Відзначається, що на фестивалі 2018 року у Бонневіллі Сергій Малик встановив світовий рекорд швидкості, проїхавши на електричному мотоциклі "Дніпро" дном озера зі швидкістю 168 км/ч.

Раніше згадувалося, що в Польщі влаштували завзяті гонки на розбитих машинах. Всього за перемогу боролося 70 екіпажів.

ВідеоПольські автомобілісти провели перші перегони на понівечених у ДТП машинах

В одних немає капоту, в інших – багажника, а в деяких навіть двері не зачиняються. Ці легковики пережили чимало трощ і мали б уже припадати пилом на звалищі металобрухту, але натомість упевнено газують бездоріжжям. У перших змаганнях побитих машин взяли участь 70 екіпажів.    

Польські автомобілісти провели перші перегони на понівечених у ДТП машинах

Залиште свій коментар

Вибір редакції