"Український" позашляховий автобус отримав масштабне оновлення: вартість може здивувати

"Український" позашляховий автобус отримав масштабне оновлення: вартість може здивувати

"Український" позашляховий автобус отримав масштабне оновлення: вартість може здивувати

torsus.eu

Ця модель існує на ринку вже близько трьох років.

Чеська компанія Torsus, заснована українцями, вирішила оновити свій позашляховий автобус Praetorian.

Про це йдеться на офіційному сайті виробника.

Torsus Praetorian, який має найрізноманітніше призначення, існує на ринку близько трьох років, тож виробник вирішив оновити свого первістка, додавши свіжих технологій та оснащення.

Універсальні машини з високою прохідністю, здатністю перевозити до 36 пасажирів і мати найрізноманітніші конфігурації салону, цінуються в експедиціях та рятувальних службах, у мандрівників і любителів пересувних будинків. Такі автобуси також замовляють приватні покупці, які хочуть мати особливий транспорт для бездоріжжя. Водночас клієнт підбирає зі списку опцій те, що потрібно саме йому.

Так, Torsus Praetorian замість галогенних фар отримав світлодіодну оптику. Спереду використовуються прожектори на 4 100 люменів. Вони зможуть світити розсіяним або сфокусованим променем. З’явилось бічне освітлення.

torsus.eu

Покращено систему кондиціонування – тепер на охолодження салону з 60 до 30 градусів за Цельсієм системі Webasto потрібно лише 3 хвилини. Оновлена система пожежогасіння BlazeCut може самостійно гасити пожежу довкола паливної системи, моторного відсіку та інших критично важливих вузлів. У салон додано два вогнегасники та вогнетривкі матеріали.

Окрім того, значно поліпшено загальна безпека для пасажирів завдяки системі автоматичного закривання дверей, що спрацьовує за швидкості більше 3 км/год, датчикам безпеки, кнопці екстреного розблокування та іншим оновленням. Також для більшої зручності з'явилися механічні центральні і задні двері. У підголовники тепер інтегровані дисплеї для підключення мультимедійних пристроїв. Взимку в салоні стане набагато тепліше, завдяки поліпшеній теплоізоляції.

torsus.eu

Основні характеристики і силові вузли Torsus Praetorian залишаються незмінними: 286-сильний дизельний двигун і потужна трансмісія 4х4 на шасі MAN. Praetorian здатний долати схили до 65 градусів і водні перешкоди глибиною до 90 сантиметрів.

Ціна оновленого Torsus Praetorian у Європі стартує з відмітки 166 тисяч євро.

Раніше розповідалося про те, що Torsus офіційно презентував мініавтобус для бездоріжжя - Terrastorm 4X4.