Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Українсько-польський кордон захлиснули черги із сотень автівок

У пунктах пропуску стояло майже півтисячі автівок.

Сьогодні зранку, 6 серпня, шість пунктів пропуску між Україною та Польщею у Львівській та Волинській областях переповнені машинами, які зупинились у заторах. Станом на дев’яту годину у чергах стояло 465 автомобілів.

Про це повідомляє прес-служба Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Зокрема величезні затори спостерігались на таких ПП із українського боку: Усилуг, Угринів, Грушів, Смільниця, Шегині та Краковець.

Так, у пункті пропуску "Устилуг - Зосін" на Волині у заторах стояло близько 50 автівок.

У Львівській області у ПП "Угринів - Долгобичув" своєї черги очікували ще 30 автівок, у ПП "Грушів - Будомєж" - 100, у ПП "Смільниця - Кросценко" - 50, у ПП "Шегині - Медика" - 100, у ПП "Краковець - Корчова" - 135 автомобілів.

Окрім того, на кордоні з Угорщиною у ПП "Лужанка - Берегшурань" перебувало 20 автомобілів, у ПП "Чоп (Тиса) - Загонь" - 30, у ПП "Косино - Барабаш" - 20, у ПП "Вилок - Тісабеч" - ще 40 автівок. На кордоні зі Словаччиною у ПП "Малий Березний - Убля" перебувало 40 автівок, а на кордоні з Румунією у пункті пропуску "Порубне - Сірет" - 20 автомобілів.

Нагадаємо, що в Україні вздовж магістралей встановлять SOS-станції. Спеціальні будки дозволятимуть екстрено викликати рятувальників та міститимуть аптечки екстреного призначення.

Приєднуйтесь до групи ТСН.Авто у Facebook

Залиште свій коментар

Вибір редакції