Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Всього до лоту входить 40 авто різних моделей і марок.

В Америці продають автомобільний ретромузей на 40 машин з ранчо на додачу за $280 млн.

Серед раритетів є й ексклюзивні моделі вартістю у кілька мільйонів кожна, пише Motor1.

Головним експонатом Gateway Auto Museum називають американський концепт Oldsmobile F-88 1954 року. Модель побудована на шасі Corvette і, імовірно, залишилася в єдиному екземплярі. Нинішній власник придбав авто 2007 року за $3,24 млн.

Колекція також включає спорткари Ford Mustang Shelby GT500 1967 року, Pmimut Hemi 'Cuda 1970 року і Pontiac GTO Judge 1971 року. Найстаріше з продаваних авто було випущено 1906 року – це Cadillac Model H Coupe.

Тим не менш, це далеко не все, що покупець отримає за $280 млн. На додачу до розкішної колекції старовинних авто новому власнику передають ще й ранчо Gateway Resort, в яке входить: три резиденції, включаючи головний будинок з вісьмома спальнями, двоповерхову бібліотеку і обсерваторію з телескопом.

Все це розташовано на земельній ділянці площею 28 км2 у Колорадо.

Раніше згадувалося, що перше в світі Porsche планують продати за шалені $20 млн. Автомобіль може стати найдорожчим ретромобилем Porsche.

ВідеоУ Києві стартував фестиваль раритетних автівок

У столиці в одному місці зібрали під три сотні унікальних раритетних авто. У музеї авіації розпочався OLD CAR LAND - фестиваль старих машин, що виглядають, як нові. А ще - мотоцикли, моторолери, мотоколяски і навіть справжній танк часів Другої світової.  

У Києві стартував фестиваль раритетних автівок

Залиште свій коментар

Вибір редакції