Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
В Англії з'ясували, які авто найвигідніші для бізнесу

У країні провели випробування з гібридними фургонами.

Гібридні фургони – це найбільш практичні та вигідні автомобілі для використання з комерційною метою. Вони дозволяють економити і водночас мають запас палива на випадок, якщо електрика закінчиться.

Про це повідомляє пресслужба Ford з посиланням на дослідження, яке компанія проводила у Лондоні протягом року.

Для проведення експерименту на дороги столиці Англії було випущено 20 гібридних фургонів Ford Transit Custom, які загалом за рік наїздили близько 240 тисяч кілометрів.

Цікаво, що у межах центру Лондона водіям вдалося 75% часу їздити винятково на електриці. Загалом містом показник становив 49%.

Результати показують, що навіть повністю без налагодженої мережі зарядки електромобілів гібридні мікроавтобуси змогли значно скоротити витрати палива і знизити кількість шкідливих викидів у навколишнє середовище.

За оцінками, викиди CO2 у гібридному фургоні Transit Custom становлять 75 г/км, при цьому економія палива становить від 3,3 л/100 км.

У ході дослідження була зроблена спроба перевірити, чи можуть підприємства виконувати типові щоденні обов'язки своїх автомобілів з дизельним двигуном за максимального використання електричного режиму без викидів.

У дослідженні взяло участь півтора десятка компаній, а саме дослідження центр дорожнього руху Великої Британії виділив 4,7 млн. фунтів стерлінгів.

Раніше згадувалося, що в Норвегії незадоволені електрокарами. Продажі екомобілів ростуть так швидко, що державі це стає все менш вигідно: приплив грошей від автомобілів на пальному серйозно обвалився.

Залиште свій коментар

Вибір редакції